Про це він розповів у своєму блозі.

«Чому ці країни проти і чому вони досі не наважуються? Чи через ризик прямого військового зіткнення з росією? А, можливо, з інших міркувань, політичних? Або, можливо, тому, що деякі з цих держав відверто проросійські і, можливо, їх корумпував путін і кремль? Адже є такі держави. Подивіться, хто проти. Угорщина, Словаччина, Люксембург, Німеччина та США. Видання Deutsche Welle пише про те, що проти виступає і Туреччина», – зазначає Олександр Мусієнко.

За його словами, заява Генсека НАТО Марка Рютте про те, що Альянс зосередиться не на обговоренні вступу України, а на тому, як швидко і в максимальних обсягах можна забезпечити підтримку нашої держави, постачання зброї, боєприпасів, снарядів і всього необхідного для фронту.

Очевидно, констатує експерт, що Рютте дуже не хоче активізації питання вступу України, оскільки ця тема зараз роз'єднує членів НАТО, помітно, що дійсно протилежні підходи, що хтось зайняв позицію «проти», а хтось «за», і це породжує конфлікти. Відповідно, вважає він, їм зараз легше говорити про постачання Україні додаткових систем ППО, оскільки з цим усі ж погоджуються, це про захист.

«Рютте побоюється, він бачить, як тема розколює Альянс, і ще побоюється, щоб НАТО не розвалилося до того, як Україну взагалі приймуть. Усяке може бути, в кінці кінців. Ну, тому, по суті, ось така позиція, тому чекаємо», - підсумовує Олександр Мусієнко.

Як повідомляла Politeka, Мусієнко заявив, що союзники України змушують її продовжувати боротьбу з пов’язаною однією рукою.

Також Politeka писала про те, що Старіков розповів про ситуацію на Східному фронті: «На Часовому Яру, на Торецкому напрямку запеклі бої».