У інтерв'ю, яке супроводжувало його обрання Людиною року за версією Time, Трамп заявив, що категорично не згоден з відправкою ракет на сотні миль на територію росії, запитуючи: «Чому ми це робимо?».

Про це пише The Guardian. Трамп, здається, виступає за дипломатичне врегулювання конфлікту. Це бачення відображає погляди не лише самого Трампа, але й його союзників у Конгресі, таких як сенатор Майк Лі, який попереджає, що постачання США ракет Atacms Україні можуть призвести до глобального конфлікту.

атака, удар

"Оскільки Трамп налаштований досягти врегулювання в Україні шляхом переговорів, він, здається, хоче закрити двері під приводами, які росія може використати для уникнення участі в переговорах", - йдеться в статті.

Хоча опозиція Трампа використанню Atacms цілком очікувана, вона також має підводні камені. Оскільки Великобританія та Франція схвалили завдання ракетних ударів великої дальності по російським цілям, позиція Трампа послаблює переконливість військового співробітництва всередині НАТО щодо війни в Україні.

Сирия, повстанцы

Ще одним важливим аспектом є нещодавня поразка росії на Близькому Сході. Вихід росії з її стратегічних позицій у Сирії та капітуляція на фоні наступу бойовиків проти Башара Асада чітко продемонстрували обмеженість російських можливостей. Це може стати попередженням для Кремля і нагадуванням Заходу про те, що у росії є обмежені ресурси.

План Трампа покласти край війнам, які знищили безліч життів в Україні та на Близькому Сході, заслуговує похвали. "Мир через силу" - це найефективніший спосіб втілити це в реальність, пише видання.

Джерело: telegraph .