Про це пише румунське Digi24, посилаючись на росіян і сербські видання.
Тим часом, на сторінці серба у Facebook поширили заяву його заступника Зорана Андрійча. У ній він заявив, що смерть Живковича не підтверджена і закликав утриматися від поширення інформації про це.
За даними журналістів, Живкович воював проти України з 2014 року. У 2017 році його визнали загрозою національній безпеці в Румунії та заборонили в'їзд на 15 років. Крім того, він був командиром у сербській парамілітарній організації Cetniciki Pokret, яка відома своїми націоналістично-шовіністичними поглядами.
Служба безпеки Румунії встановила, що Живкович приїжджав до Румунії чотири рази. У місті Констанца його затримали під час фотографування військових радарів на узбережжі Чорного моря і передачі GPS-координат цих радарів. Спецслужби вважають, що його цікавила військова база НАТО «Міхай-Когельничану».
«Усі дії сербського громадянина в Румунії мали характер секретних операцій та специфічний метод, притаманний діяльності шпигунів. Спеціальні заходи, вжиті Генеральним департаментом контррозвідки Служби інформації Румунії, призвели до запобігання витоку секретної інформації, яка могла б вплинути на національну безпеку», — заявили в SRI та додали, що доступу до жодної секретної інформації Живковичу отримати не вдалося.
Видання Tuzlanki пише, що у 2018 році його арештували за підозрою у вербуванні сербів для воєн за кордоном. Кошти на це він нібито отримував з бюджету самопроголошеного російського утворення на території Луганської області.
Ім'я Живковича також фігурує в документах Генеральної прокуратури України, де його разом із ще п’ятьма громадянами Сербії підозрюють у нападах на українських військових у Донецькій та Луганській областях.