субота07 грудня 2024
nbn.in.ua

У Зеленського відповіли, що Україна «інформаційно програла» у питанні мобілізації.

Радник Володимира Зеленського з комунікацій Дмитро Литвин не погоджується з думкою про те, що українська влада нібито «інформаційно програла» росії у питаннях мобілізації.

Про це він сказав в інтерв'ю Telegraf.

За словами Литвина, це «некоректно коментувати», оскільки йому не подобається підхід, коли «треба говорити про те, що українцям не вдалося або що не вдається».

Він пояснює, що за кілька століть Україна вперше вистояла проти росії, зокрема «завдяки тому, що деякі речі українці взагалі роблять інакше». На його думку, зараз громадяни «зберігають єдність» і «не так їдять один одного».

Крім того, у них, за його словами, є спільна інформаційна картина і «реальна» підтримка миру, якої досягли «не просто на рівному місці», а завдяки праці багатьох людей.

«Звичайно, хотілося б, щоб ця війна вже закінчилася нашою перемогою, але це довга і дуже важка справа. Але мені б хотілося змінити цю оптику на те, що все ж реально є за що подякувати людей», — говорить радник Зеленського.

Що передувало?

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов висловлював іншу думку. Він говорив, що в комунікації з українцями щодо мобілізації держава допустила помилки, адже їм «належним чином не пояснили, що служба в українській армії — не вирок».

Незадовго після того, як закон про мобілізацію набрав чинності, президент Зеленський говорив, що мобілізація в Україні збільшилася. А заступник голови парламентського Комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції Руслан Горбенко розповідав, що в цьому році вдасться мобілізувати 120 тисяч осіб.

Тим часом депутат Костенко нещодавно заявляв, що рівень мобілізації знизився після кількох місяців дії закону. Тому він вважає, що потрібно приймати «радикальні» заходи — наприклад, знижувати призовний вік.