Проект резолюції від США дуже короткий, складається з трьох абзаців. У ньому «оплакують трагічну загибель людей під час російсько-українського конфлікту», закликають «якнайшвидше припинити конфлікт» і надалі закликають до «стійкого миру між Україною та росією».
росія запропонувала поправку до проекту, щоб звучало так: «закликає якнайшвидше припинити конфлікт, зокрема шляхом усунення його першопричин, і далі закликає до стійкого миру між Україною та росією».
Постійний представник росії в ООН Василь Небензя назвав проект США «хорошим кроком».
Анонімний російський дипломат у коментарі Reuters зазначив, що якщо російська поправка буде прийнята Генасамблеєю ООН, то москва проголосує за резолюцію США.
Водночас у проекті резолюції від ЄС та України зазначається про «повномасштабне вторгнення рф в Україну» і є вимога, щоб росія «негайно, повністю та безумовно вивела всі свої військові сили з території України в межах її міжнародно визнаних кордонів» та інше.
У Генеральної Асамблеї ООН немає права вето, але її резолюції не мають обов'язкової сили — на відміну від дій Ради Безпеки. Незважаючи на це, резолюції мають політичну вагу, відображаючи глобальний погляд на війну.