У США названо дату початку вакцинації від Covid-19 мешканців країни

У США названо дату початку вакцинації від Covid-19 мешканців країни


Радник президента Дональда Трампа повідомив важливу інформацію

Об этом сообщает Компромат


Влада США розраховує вже 11 або 12 грудня розпочати вакцинацію жителів країни від коронавирусу. Про це в ефірі телеканалу CNN розповів Монсеф Слау, радник Трампа по вакцинації. За його словами, в разі схвалення препарату контрольними органами його розподіл серед громадян країни може початися вже наступного дня після цього.

Як відомо, цієї п’ятниці компанія-розробник вакцини Pfizer подала заявку в Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США для отримання дозволу на екстрене використання вакцини-кандидата. На 10 грудня заплановано засідання консультативного комітету з вакцин.

До слова, 9 листопада компанії Pfizer та BioNTech оголосили про те, що їхня вакцина продемонструвала ефективність у понад 90% на фінальному етапі випробувань. Суттєвим мінусом вакцини є умови її зберігання, адже необхідні спеціальні холодильні установки з температурою понад 70 градусів за Цельсієм.

16 листопада американська компанія Moderna заявила, що ефективність її вакцини-кандидата від Covid-19 становить 94,5%. Очікується, що вакцина Moderna не буде доступна за межами США до наступного року.

У ВООЗ вважають, що треба вакцинувати 70% населення планети, аби подолати Covid-19.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-ssha-nazvano-datu-pochatku-vaktsinatsiji-vid-covid-19-meshkantsiv-krajini-719725.html”

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.