Віталій Кличко показав, як оновили відділення швидкої допомоги в Святошинському районі (фото, відео)

Віталій Кличко показав, як оновили відділення швидкої допомоги в Святошинському районі (фото, відео)

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували відділення екстреної медичної допомоги № 8 у Святошинському районі. Про це він розповів під час онлайн прес-конференції. Та показав відео з оновленого відділення.

Об этом сообщает Московский репортер

Про це KV стало відомо із повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

“Перевірив, як відремонтували відділення екстреної медичної допомоги № 8 в Святошинському районі. Це одне з 22 відділень столичної швидкої, що обслуговує майже 180 тисяч мешканців Святошинського району. Капітальний ремонт у приміщенні не здійснювали понад 40 років. І воно було у вкрай “сумному” стані. Цього року ми оновили відділення, зробили його гарним і сучасним. Зручним для наших медиків і для їх роботи, і для відпочинку”, – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що на це з бюджету столиці виділили 30 млн₴ Також для відділення закупили медикаментів та виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту, антисептиків на понад 1 млн₴

Подписаться

“Це, до речі, єдина станція швидкої, де облаштували навіть невеличкий фітнес-зал. Ми працюємо над тим, щоб всі відділення швидкої, відділення наших медзакладів виглядали сучасно та мали все, щоб надавати кваліфіковану допомогу киянам. Міська влада робить усе можливе, щоб в сьогоднішніх умовах захистити здоров’я і життя мешканців столиці. Київ виділяє кошти на закупівлю необхідних засобів захисту та препаратів у лікарні. Облаштовує додаткові ліжка в медзакладах для лікування хворих на коронавірус. Здійснюємо і доплати медикам з бюджету міста. Ремонтуємо відділення та поліпшуємо умови роботи для наших медиків. Бо розуміємо, що їм сьогодні – найскладніше”, – підкреслив мер столиці.

Він зауважив, що тільки на виклики до пацієнтів із підтвердженим захворюванням на коронавірус щодоби виїжджають 10 бригад швидкої допомоги. І ще 5 бригад – їздять на виклики до таких хворих вдень.

Із початку пандемії ці бригади здійснили понад 14 тисяч виїздів до хворих із діагнозом та з підозрою на СOVID-19. І госпіталізували майже 12 тисяч таких пацієнтів.

Загалом же екстрену медичну допомогу киянам та гостям міста надають в середньому 168 бригад медиків, що працюють вдень. Та 136 бригад – вночі. Щодоби вони здійснюють до 2 тисяч виїздів. Щорічно в середньому понад 600 тисяч.

“Зрозуміло, що навантаження на медпрацівників велике. І їх потрібно підтримувати. Створювати гідні умови праці та оплати за неї. І ми продовжуємо це робити”, – наголосив Віталій Кличко.


Фото: КМДА

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/vitalij-klichko-pokazav-yak-onovili-viddilennya-shvidkoi-dopomogi-v-svyatoshinskomu-rajoni-foto-video”

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.