Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи

23 листопада 2017 року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбудеться круглий стіл на тему: «Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи».

Під час круглого столу можливо буде дізнатися, чи буде Україна конкурувати з Норвегією у вирощуванні лосося, чому в нашій країні неможливо взяти в оренду частку водойми загальнонаціонального значення, чому працівники рибної галузі не можуть отримати дешевих кредитних ресурсів та багато іншого.

Організатори круглого столу: асоціація «Українська аквакультурна спільнота», Державне агентство рибного господарства України, Національний університет біоресурсів і природокористування України та Торгово-промислова палата України. Проведення  цього заходу також підтримує керівництво представництва ФАО ООН в Україні.

Головною метою круглого столу є не лише артикуляція існуючих в галузі проблем, але й пошук шляхів їхнього вирішення. Для участі в форумі будуть запрошені як фахівці, науковці та освітяни, що працюють в галузі, так і керівники державних установ, від яких безпосередньо залежить вирішення існуючих проблем. На круглий стіл також запрошені іноземні фахівці та дипломати.

Реєстрація учасників обов’язкова.

Круглий стіл на тему: «Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи»

Організатори: асоціація «Українська аквакультурна спільнота», Державне агентство рибного господарства України, Національний університет біоресурсів і природокористування України та Торгово-промислова палата України.

Дата проведення: 23.11.2017 р. Місце проведення: Національний університет біоресурсів і природокористування України. Початок о 9.00. Питання для обговорення: 1. Аквакультура України: сучасний стан, проблеми і шляхи розвитку. 2. Рибальство в Україні. 3. Кадрове та наукове забезпечення розвитку рибної галузі України.

Джерело: http://vse.media/ribna-galuz-ukrayini-zdobutki-problemi-ta-perspektivi/

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.