G20 підтримає запровадження «паспортів вакцинації» – ЗМІ

Як передає Укрінформ, про це повідомляє .

Згідно з проєктом спільної заяви міністрів, це дозволить швидше відновити туристичну галузь, що зазнала величезних втрат упродовж пандемії.

Як зазначається у заяві, "паспорти вакцинації" допоможуть туристичній галузі відновитися швидше, що матиме сприятливий вплив на світову економіку.

"Ми підкреслюємо, що відновлення мандрівок та туризму вкрай важливо для відновлення світової економіки через прямий та непрямий вплив цієї галузі на інші", — йдеться у проєкті заяви.

Міністри готові підтримати ініціативи, такі як цифровий зелений сертифікат ЄС. Цей документ свідчитиме про те, що його носій був повністю щеплений, має імунітет або нещодавно отримав негативний результат тесту на COVID-19.

Як повідомлялося,у світі станом на ранок 4 травня загальна кількість випадків хвороби COVID-19 становить 154 197 346. При цьому 131 617 847 осіб одужали, 3 227 202 пацієнтів померли.

Джерело:

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/g20-pidtrymaye-zaprovadzhennya-pasportiv-vakczynacziyi-zmi/”

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.