У Польщі сквер назвали на честь генерала армії УНР

На честь Безручка назвали сквер

Міська рада Гданська (Польща) ухвалила рішення про надання одному зі скверів міста імені генерала армії Української народної республіки Марка Безручка. Про це 26 листопада повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця на своїй сторінці у Twitter.

Об этом сообщает Ру Криминал

"Сквери названо на честь генерала УНР Безручка у Варшаві та Кошаліні, перехрестя у Вроцлаві, а сьогодні – рішення також і місцевої влади Гданська", – заявив він.


Сквер ім. Генерала Армії УНР Марка Безручка у Варшаві та Кошаліні, перехрестя у Вроцлаві, а сегодня — решение такоже и міської влади Гданська @gdansk про одноіменній сквер в цьом городе. Дякую Міру Гданська, Голові та депутатам Міської Ради за підтримку цієї ініціативи! pic.twitter.com/rFEsBO2F0J

— Andrii Deshchytsia (@ADeshchytsia) November 26, 2020

Пресслужба Гданської міської ради повідомила, що надати скверу ім’я генерала запропонував консул України у Гданську Лев Захарчишин.

За постанову проголосувало 27 депутатів, утрималося – семеро.

2018 року в польському Вроцлаві відкрили перехрестя, якому надали ім’я Безручка.

Безручко з 1920 року був командиром шостої стрілецької дивізії січових стрільців, яка брала участь у першому Зимовому поході. Після підписання Варшавського договору дивізія Марка Безручка разом із польською армією почала наступ на Київ під час радянсько-польської війни. 7 травня 1920 року дивізія Безручка разом із польськими частинами зайняла Київ.

Наприкінці 1920 року очолював військову місію і штаб Армії УНР у Варшаві. Його поховано на православному кладовищі у Варшаві.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-polshchi-skver-nazvali-v-chest-generala-armiji-unr-1529151.html”

Вход

Меню пользователя

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.