Названо найбільш небезпечний симптом дефіциту вітаміну D

При багатьох ризиках для здоров’я легко забути про важливу проблему, поки не стане занадто пізно. Багато людей не усвідомлюють, наскільки необхідний організму вітамін D, і тому часто ігнорують його, звертаючи увагу на інші вітаміни.

Об этом сообщает Russiangate

Як правило, ця речовина виробляється в організмі під впливом сонячного світла. Однак отримувати її також можна з деяких продуктів.

Як повідомляє Express, у людей, які живуть в північних регіонах планети, через дефіцит вітаміну D може розвинутися остеомаляція. Цей стан характеризується помітним розм’якшенням кісток, що загрожує серйозними наслідками для здоров’я, розповіли в клініці Мейо.

“На ранній стадії остеомаляції у вас може не бути симптомів, хоча ознаки захворювання можна знайти на рентгенівському знімку або інших діагностичних дослідженнях. Але в міру прогресування стану з’являються болі в кістках і м’язова слабкість”, – пояснили медики.

Найчастіше виникає тупий ниючий біль в попереку, області таза, стегнах, ногах і ребрах. Він може посилюватися вночі або при натисканні на кістки. Навіть після відпочинку біль рідко зникає повністю.

Зазвичай стан викликано нестачею вітаміну D, через що виникає дефіцит мінералізації остеоїдної матриці в кортикальної і губчастої кістки, що призводить до накопичення остеоїдної тканини. Лікування захворювання включає в себе додатковий прийом вітаміну і карбонату кальцію.

: lhealth.info

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.Джерело статті: “http://povin.com.ua/314813-26-11.html”

Вход

Меню пользователя

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.