Навіть собачка засумувала: нові яскраві фотожаби на карантин і коронавірус в Україні

В Україні через поширення епідемії коронавірусу і зростання числа нових випадків зараження COVID-19 можуть запровадити більш жорсткий карантин. В очікуванні локдауна українці продовжують постити в мережі кумедні картинки і фотожаби.

Об этом сообщает Преступная Россия


"Апостроф" зібрав найкращі жарти з цього приводу, які опублікували користувачі соцмереж.


Автори картинок жартують з приводу казкової героїні Червоної Шапочки, подорож якої до хворої бабусі, називають першим випадком доставки їжі людям, які перебувають на самоізоляції, а також обіграють ситуації з втратою смаку через зараження коронавірусом і необхідністю виходити на зв’язок в умовах віддаленої роботи вдома, де співмешканці голосно займаються своїми справами.


Не обійшлося і без традиційної картини Мона Ліза, зображення котрої змінюється в залежності від фази карантину, а також милої собачки, яка сильно засмутилася через очікування і реальності наслідків від запровадженого карантину.Як повідомляв "Апостроф", раніше на введення в Україні карантину "вихідного дня", яким обмежується робота розважальних закладів та ресторанів, користувачі мережі відреагували з гумором.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-11-21/daje-sobachka-zagrustila-novyie-yarkie-fotojabyi-na-karantin-i-koronavirus-v-ukraine/215512”

Вход

Меню пользователя

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.