Янукович погрожував «закатати в асфальт» свою фракцію

Вчора, 29 січня, Віктор Янукович наводив лад у своїй фракції. Він заявляв, що «проект Мірошниченка» він обговорював по телефону з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і віце-президентом США Річардом Байденом, і вони схвалили текст документа. Після чого він сказав, що звільнивши Миколу Азарова з посади прем’єр-міністра, він виконав одну з вимог опозиції, але не може постійно «грати в одні ворота» і тепер її черга йти на поступки.

Про це повідомляє Insader з посиланням на власні джерела в парламенті.

За словами присутніх, приїхавши в Раду, В.Янукович сказав депутатам, що він просто з лікарні. «У мене був крововилив, я лежав під крапельницею, але побачивши, що тут відбувається, я приїхав до вас», – переказують депутати слова В.Януковича.

Також один з «регіоналів» розповів, що «такого мата я не чув давно». «Він погрожував закатати всіх в асфальт і пересаджати до такої-то матері, говорив, що на кожного з нас у нього є справа», – розповів один з «регіоналів».

Сергій Тігіпко заявив, що багато депутатів з його групи відмовляються голосувати за «проект Мірошниченка», оскільки банально побоюються за своє життя. За словами С.Тігіпка, днями дев’яти із них громадяни принесли під будинки похоронні вінки. У відповідь президент доручив Андрію Клюєву забезпечити охорону цих «регіоналів». Продовжувати дебати з В.Януковичем С.Тігіпко не став.

Далі президент сказав, що не збирається підписуватися під скасуванням скандального закону «Колесніченка-Олійника». І, нарешті, В.Янукович прямо заявив нардепам – якщо вони не проголосують за «проект Мірошниченка», він увечері виступить з телезверненням до народу, в якому повідомить про розпуск парламенту, а вранці підпише відповідний указ. Після чого призначить позачергові парламентські вибори, а після них, можливо, і позачергові вибори президента.

Перевірити, чи блефує В.Янукович, «регіонали» не наважилися. Після довгих роздумів вони погодилися підтримати «проект Мірошниченка». «Не поспішайте мене судити. Побули б ви один на один з президентом, тоді б зрозуміли», – сказав один з депутатів, близьких до С.Тігіпка.

http://galnet.org/newsticker/96787-yanukovych-pohrozhuvav-zakataty-v-asfalt-svoyu-fraktsiyu

Вход

Меню пользователя

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.