Стартувала вступна кампанія у виші України

Зареєстровано майже 140 тисяч заяв
Сьогодні в Україні розпочався прийом заяв у виші для вступу на бакалавра та магістра. Зранку в електронних кабінетах вже встигли зареєструватися понад 138 тисяч вступників, про це йдеться в повідомленні сайту Міністерства освіти та науки в Україні.

Реєструвати кабінети та подавати через них заяви можна буде до 18-ї години 22 липня для тих, хто вступає за сертифікатами ЗНО та/або творчими конкурсами й до 16 липня – для вступників за співбесідою, іспитами чи творчими конкурсами.

«Хочу звернути увагу всіх вступників: після подання першої заяви в електронному кабінеті вже нічого, жодні дані, змінити не можна. Тому перед поданням першої заяви вступник повинен перевірити, чи правильно він завантажив усі документи та вказав інформацію», – наголосив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Цього року вступники на бюджет можуть подати 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт — будь-яку кількість.

Є невеликий відсоток вступників, які подають заяви в паперовій формі до приймальних комісій вишу. Це ті, хто вступає за співбесідою, іспитами, квотами 1, 2, квотою для іноземців, мають розбіжності в даних в ЄДЕБО та в шкільному свідоцтві (атестаті), сертифікаті ЗНО тощо.

26 липня вступники будуть знати, чи отримали бюджетне місце, до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до вишів для зарахування. 1 серпня відбудеться зарахування на бюджет, з цього ж дня починається оприлюднення списків на контракт. Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/10/startuvala-vstupna-kampaniia-u-vyshi-ukrainy.html” Об этом сообщает telegrafist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.