Маленькі метеорити "вибивають" із Місяця до 200 тонн води на рік, - вчені


Вчені з космічного центру НАСА імені Годдарда дійшли висновку, що дрібні метеорити, які постійно падають на поверхню Місяця, вибивають з нього до 200 тонн води на рік

Про це пише Nature. Об этом сообщает bzp.in.ua со ссылкой на СМИ.

У постійно затінених зонах місячних кратерів існує велика кількість криги. Ймовірно, такі області утворювалися в результаті падіння метеоритів, які і принесли на супутник Землі воду.

Вчені проаналізували дані дослідницької станції LADEE, яка протягом дев’яти місяців збирала дані про концентрацію летких речовин (метану, гелію, неону, аргону і інших) в екзосфері Місяця.

За оцінками дослідників, в результаті метеоритного бомбардування з поверхні Місяця викидається 1,3 × 10 ^ -17 до 3,2 × 10 ^ -17 гр води у секунду, або 200 тонн на рік.

Читайте також: Перший турист до Місяця: кого Ілон Маск запустить у космос на найпотужнішій ракеті SpaceX

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов’язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/16/malenki_meteoryty_quotvybyvayutquot_iz_misyacya_do_200_tonn_vody_na_rik_vcheni”

Вход

Меню пользователя

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.