У НАТО заявили, що нинішня комунікація з Росією гірша, ніж під час холодної війни

У НАТО заявили, що нинішня комунікація з Росією гірша, ніж під час холодної війни
Головнокомандувач сил НАТО в Європі вважає, що альянсу слід більше спілкуватися з Росією Об этом сообщает ukr-ru.in.ua со ссылкой на СМИ.


Комунікація між НАТО і Москвою в період холодної війни була кращою, ніж зараз.


Про це заявив головнокомандувач об’єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті, передає Associated Press.


Він зазначив, що за весь час на своїй посаді лише двічі зустрічався з начальником Генерального штабу Збройних сил Росії Валерієм Герасимовим, щоправда кілька разів розмовляв із ним по телефону.


«Під час холодної війни ми розуміли сигнали, що подаються один одному. Ми розмовляли. Я не впевнений, що ми розуміємо їх так само добре сьогодні», — підкреслив генерал.

Скапаротті вважає, якщо супротивники знають можливості і наміри один одного, ймовірність конфлікту між ними значно нижча, він назвав спілкування «важливою частиною стримування».

На думку головнокомандувача, НАТО слід більше спілкуватися з російською стороною, що дало б можливість «розуміти один одного і роз’яснювати, що і чому ми робимо».Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-nato-zayavii-shcho-ninishnya-komunikaciya-z-rosijeyu-girsha-nizh-pid-chas-holodnoji-viyni-585957.html”

Вход

Меню пользователя

 

Есть только одно независимое бюро новостей!

Во время, когда сайты-клоны заполонили просторы украинского интернета, мы вынуждены сделать заявление — есть только одно Независимое бюро новостей Украины. И это — НБН.UA! Все остальные попытки каким-то образом «закосить» под наш сайт просим считать провокацией. Просим также сообщать нам обо всех сайтах-клонах НБН.UA.

Нам не стоит напоминать, что Национальное бюро новостей Украины — единственный и первый в своем роде сайт в нашей стране. Да, сейчас многие средства массовой информации взяли на вооружения наши технологии, но тем не менее, мы до сих под остаемся лидерами. Все потому. Что НБН.UA — всегда качественные новости, профессиональная аналитика и бескомпромиссность.

Не ведитесь на провокации — захдите только на сайт Национального бюро новостей Украины НБН.UA . Не кормите провластных и оппозиционных троллей — читайте только правду.